dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezenty kosmetyczne :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-27, 09:51 
Chyba każda z nas lubi dostawać kosmetyczne prezenty, bo jak wiadomo kosmetyków nigdy zbyt wiele! :) Mnie ostatnio koleżanka obdarowała fajną pomadką do ust z http://pierrerene.com i jestem nią zachwycona. Dobrze trzyma się na ustach, ładnie je podkreśla i nie wysusza. Lubię w niej chodzić, tym bardziej że koleżanka idealnie trafiła z kolorem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-07-31, 22:46 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Rejene a którą ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-09-18, 16:44 
A widzisz nie napisałam jaki to model :) Mam pomadkę z serii royal mat lipstick. Jest to pomadka matowa i długo się utrzymuje na ustach. Ja mam akurat w odcieniu coral dream. To bardzo ładny róż, który myślę, że będzie pasował wielu dziewczynom. Ja akurat lubię takie róże i jest mi w nich korzystnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-09-25, 19:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Fajnym prezentem są perfumy, z których każdy korzysta, nie muszą być one drogie, wystarczy, że mają ładny i trwały zapach. Znam wiele perfumerii, ale ta http://www.dariss.pl/ moim zdaniem jest najlepsza!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-10-09, 11:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Osobiście bardzo lubię takie prezenty!:) ostatnio dostałam puder Tokyo z Bikora - to mój ulubiony puder a w dodatku świetnie utrwala makijaż i ładnie matuje. Pomysł na prezent trafiony w 10;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-10-10, 08:40 
Moja koleżanka jest w ciąży, zastanawiam się czy jej się to przyda i czy się nie obrazi jak dostanie? http://mamas.com.pl/produkt/olejek-przeciw-rozstepom/ rozstępy w ciązy to raczej normlana rzecz al e jak uważacie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-10-19, 16:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Ostatnio na prezent od przyjaciółki dostałam puder Tokyo z Bikora. Ona go używa i jest zachwycona więc i mnie chciała nim zarazić- udało się! Mój makijaż z nim jest dużo ładniejszy, wygląda estetycznie, naturalnie a cerę mam ładnie zmatowioną.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-10-27, 13:27 
Wiele zależy od tego ile przeznaczacie na taki prezent, mnie osobiście ucieszyły by dobre perfumy albo jakiś mały fajny zestawik kosmetyków bielendy carbo detox, może być pasta do mycia twarzy, maska i krem matujący :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-10-30, 12:40 
Ja to bardziej wolałabym dostać termometr, na przykłąd taki http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/temperatura/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html, jest to uniwersalna rzecz i akurat w sezonie przeziębień się przyda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-11-02, 23:51 
Dostałam w prezencie epilfeet, takie skarpetki do stóp. Będę je jutro testowała. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO