motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezenty kosmetyczne :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-12-26, 23:17 
Adept

Ogólnie nie jestem zwolenniczka dawania kosmetyków czy perfum w prezencie bo kazdy ma inny gust cere czy uczulenia. Zdecydowanie lepiej dac bon do drogerii albo do kliniki medycyny estetycznej. ja mamie dalam teraz pod choinkę do Dermedu w Katowicach i wybierze sobie za to co bedzie chciala (wspominala cos o zmarszczkach). Dermed znam, sama wiele razy korzystalam z ich uslug i wiem ze to prezent trafiony :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-01-07, 17:41 
Adept

A ja swojej mamie kupilam na prezent bon do dermedu w katowicach (takie centrum kosmetyczno dermatologiczne) by mogla sama sobie wybrac jaki zabieg chce wykonac :) to duzo lepszy pomysl niz kosmetyk ktory moze jej nie przypasowac

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-03-06, 00:41 
Ja od kosmetycznych prezentow wolę na przykład jakies elektroniczne. Np ostatnio dostalam do mamy powerbank z wassermana i jest super!

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-03-26, 15:44 
jestem za, sama takie prezenty daję ale oczyicie wcześniej robię rozeznanie co by się przydało, mojej eściowej ostatnio kupilam lokosuszarkę babyliss tą z serii creative, na pewno jej zaplusowałam, bo jej stara suszarka to już prawie się nie kręciła, sprzęcik solidny, na pewno posłuży przez lata

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2