dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-25, 08:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
ale my nie mówimy o lekach, bo zgadzam się ,leki są złe, my mówimy o suplementach diety, a ja stosuję tylko takie które nie zawierają wypełniaczy i różnych dodatków, przeważnie skoncentrowane wyciągi roślinne....A jeśli nie jesz, to pozornie nie chudniesz, bo organizm przestawia się na tryb oszczędzania i gdy wrócisz do domku i zaczynasz jeść to gwarantuje że sobie to odbije z nawiązką efektem jojo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-26, 21:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
ja się zgadzam, w dodatku te tak reklamowane tabletki na odchudzanie są nic niewarte inna sprawa z suplementami i to tylko naturalnymi, ktoś tu pisał o suplemencie wspomagającym BigUp, i to jest właśnie to: naturalny skład, a z tego co czytałam na innych forach skutecznie działa tak jak jest w opisie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-04-07, 21:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
dokładnie, są suplementy i suplementy, czytajmy sklady. A bigup teraz wszędzie dziewczyny chwalą, szczególnie te co robią brazylijskie pośladki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-04-11, 17:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Ja sie wspomagam suplementem z naturalnych ekstraktów pokrzywy, zielonej herbaty i kawy oraz pieprzu kajeńskiego therm line fast. Do tego oczywiście dieta i ćwiczenia i efekty po dwóch miesiącach mega zadowalające :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-05-12, 21:34 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A może zdecyduj się po prostu czym spamujesz? :) Tytuł "Szeptacza Roku" raczej Cię ominie. :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-05-17, 08:15 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja mam takie zdanie że każdy powinien z głową podchodzić do pewnych spraw i także do odchudzania i suplmenentów, sama pilnuje przede wszystkim zdrowej diety pięc posiłków dziennie plus sport i oczywiście wspomagam się tabletkami dla szczupłej sylwetki ale to tyle, bez pracy i ćwiczeń efektów nie będzie

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-05-23, 08:43 
Ja oczywiście brałam takie suplementy na odchudzanie, ale to nic nie dawało. Pomógł mi dopiero ruch. Udało mi się dużo schudnąć, kiedy zapisałam się do studio tańca royal dance center. Teraz jestem tam stała bywalczynią, a taniec bardzo mi się podoba!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-05-29, 08:55 
Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat odchudzania. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej dla każdej z Was.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-06-20, 20:00 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Wiadomo że samo się nic nie zrobi:) Ale suplementy wspomagająco mozna brać! Ja te moje tabletki kupuję w dobrej cenie z humavitu

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-06-29, 12:29 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Żadne tabletki nie zastąpią diety i ruchu. Popatrz sobie na ich skład, sama chemia. To już bym chyba prędzej w takie herbatki poszła, skoro chcesz wspierać się w odchudzaniu. Przynajmniej nie zniszczysz wątroby.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO