dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-28, 11:13 
tak jak piszecie, najfajniej się sprawdza na cellulit, i jak obiecuje producent bigup jest to suplement mocno ujędrniający szczególnie dolne partie ciała, już mi mąż kupił następną buteleczkę, bo jednak tanie to nie jest


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-03, 17:26 
fakt, nie jest tanie, ale i tak tańsze o wiele od amerykańskiego odpowiednika bigupu, czy gluteboksu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-04, 22:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-03-04, 22:40
Posty:1
ten cały glutobeks jest przereklamowany. właśnie taniej mozna uzyskać taki sam efekt


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-05, 12:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
moniak10 napisał(a):
ten cały glutobeks jest przereklamowany. właśnie taniej mozna uzyskać taki sam efekt


też jest dobry, tylko mega drogi, a po co przepłacać jak jest taki sam Polski :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-06, 15:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
to prawda, dlatego nie można się skusić ceną i lepiej kupić rzecz droższą ale lepszą jakościowo, z tego co widzę na róznych innych forach tematycznych, to nie tylko ty chwalisz bigup, że jest skuteczny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-07, 00:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Suplementy diety znajdziesz na https://zrobieforme.pl/trec-creatine-micronized-400-kaps-p-160.html
Ceny są bardzo atrakcyjne a suple tej firmy cieszą się dużą popularnością i pozytywną opinią.Ja od jakiegoś czasu myslę o odchudzaniu. W tym miesiącu chcę się zapisać na siłownię i na pewno włączę do diety odżywki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-07, 12:51 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Jestem zdania, że to zły pomysł dla niektórych wprowadzać suplementy diety , aby schudnąć. Mega dużego efektu nie dają , a przyczyniają się do powstawania grzybicy, ćwiczenia fizyczne też nie dają spektakularnego efektu w niektórych przypadkach. Ja uważam że najlepszym sposobem do uzyskania super figury są wczasy odchudzające. Ma ktoś jakieś namiary?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-10, 15:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
jasne każdy ma wyjedź na przykład na Kołymę, schudniesz w ciągu miesiąca ze 40kg, polecam przetestowane przez nasze babcie ;), skąd takie pomysły z tą grzybicą? akurat z tego co widzę BigUp, jest polecany nie tylko na tym portalu, ale i na innych tematycznych, wiec w jego skuteczności musi być ziarno prawdy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-10, 16:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
uśmiałam się z tymi wczasami odchudzającymi, odchudzanie to proces im dłuższy tym zdrowiej, a wczasy dwutygodniowe to wyciąganie kasy i efekt krótkotrwały,każdy wie że bazują na szybkim pozbyciu wody z organizmu, liczy się aby na wadze było na minusie, nie ważne co :) i też pytam skąd ta grzybica, no chyba że suplement ma w sobie sam cukier to tak, ale też nie grozi, bo więcej w pożywieniu mamy tego cukru


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-03-24, 21:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
leki są złe to wiem na pewno, jedno leczą na co innego szkodzą. żartobliwie o tych wczasach napisałam , ale wiem po sobie że w obcym miejscu nie chce się jeść, nie jesz to i chudniesz .proste ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO