dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-04-29, 11:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-22, 20:43
Posty:39
Ja poza dieta i ćwiczeniami zainwestowałam w zabieg endermologii .Bardzo fajny zabieg ujędrniania i pozbywania cellulitu.Chodzę na Ochocie do Afrodyta Expert of Beauty, bardzo fajny salon,personel no i przede wszystkim zabiegi ,które działają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2018-05-08, 09:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
Moim zdaniem te wszystkie suplementy na schudnięcie w ogóle nie działają. To tylko sposób na wyciąganie pieniędzy. Najlepiej po prostu stosować zbilansowaną dietę, która dostarczy nam wszystkich potrzebnych składników. No i oczywiście ćwiczenia, o nich nie można zapomnieć.

_________________
Najlepsze rozwiązania dla firm w kwestii księgowości - https://www.ifirma.pl/mala-ksiegowosc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2018-05-17, 09:47 
Czasami trudno utrzymać dobrą figurę. Chociaż trzeb po prostu o siebie dbać. Ja w razie coś znalazłam fajną sukienkę na impreze: https://e-hexe.com.pl/nowosci-214/sukienki/luzna-sukienka-z-ozdobnym-wiazaniem.html taka luźna jest spoko, ja mogę wtedy więcej zjeść!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2018-08-20, 13:20 
Moja figura dobrze wygląda, czasem tylko dopadają mnie zaparcia albo wzdęcia. Ale wystarczy jak zrobię sobie kurację Intestą i moje dolegliwości znikają. Nie muszę czekać kilku godzina na poprawę, tylko od razu ją odczuwam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2018-10-23, 17:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
moja druga połówka ostatnio przyniosła do domu Citrosept Slim który zaczęła stosować. Jest to produkt z naturalnych składników. Mówi że będzie ją wspomagał podczas kuracji odchudzającej. Zobaczymy jakie będą efekty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2019-05-03, 10:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Suple bez ćwiczeń i diety nic nie dadzą! Zabawne, że bez supli, tylko ćwicząc i trzymając dietę osiągniesz zamierzony efekt :p więc daruj sobie suplementy i wyjdź na spacer a do tego dobrej jakości i ilości jedzenie. Jak Ci się nie chce gotować albo nie pitrafisz, to znajdź sobie WygodnąDietę i masz wszystko na tacy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2019-05-21, 21:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-04-30, 13:55
Posty:5
Świetnym zabiegiem na ładna sylwetkę jest MedBeauty Contour - to autorski zabieg wykonywany tylko w klinice MedBeauty & Orthos we Wrocławiu. Efekty są niesamowite! Możesz starcić kilka centymetrów w obwodach po pierwszym zabiegu! Mega polecam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2019-05-24, 13:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-05-24, 13:40
Posty:5
Z mojego doświadczenia pomocna w odchudzaniu jest yerba mate. Jest to najpopularniejszy napój w Ameryce Południowej i nawet badania potwierdzaj, że jest ona pomocna w zrzucaniu zbędnych kilogramów https://yerbaplanet.pl/klasyczne-yerba-mate/13-amanda-despalada-sin-palo-05kg.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2020-12-30, 18:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2020-10-22, 13:26
Posty:153
Zerknijcie sobie do sklepu Diagnosis. Mają tam duży wybór suplementów i z własnego doświadczenia wiem że są dobre.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO