dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-08, 18:50 
Moja droga do uzyskania idealnej wagi dopiero się zaczyna.Od dwóch tygodni jestem na diecie wspomagam się równierz bigup, zieloną herbatą i octem jabłkowym, do zrzucenia mam tylko lub aż 10 kg :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-15, 12:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
i tak bez żadnych jakichś specyficznych i regularnych ćwiczeń?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-19, 09:32 
Arionela napisał(a):
i tak bez żadnych jakichś specyficznych i regularnych ćwiczeń?


mam małe dziecko, więc i tak mam ruchu w nadmiarze :-D a tak poważnie to raz w tygodniu chodzę na zumbę, więc można powiedzieć że regularnie nie ćwiczę. Ale mam już pierwsze efekty - 4 kg :lol:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-20, 15:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się dopiero na bigup, gdy zobaczyłam u znajomej efekty. Widzę że sporo osób jest zadowolonych, tutaj również


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-20, 16:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
możecie napisać coś więcej o tym bigup? to co czytam brzmi ciekawie bardzo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-21, 08:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
Arionela napisał(a):
możecie napisać coś więcej o tym bigup? to co czytam brzmi ciekawie bardzo

bigup jest to naturalny suplement głównie pomaga na zmianę wyglądu skóry,zawiera ekstrakty które ujędrniają i napinają skórę, dodatkowo wpływają na metabolizm tłuszczy które jemy. Pomaga w likwidacji cellulitu i ogólnie jest na dolne partie ciała


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-22, 12:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
ty to stosujesz? długo? po jakim czasie, bo piszesz, że masz już efekty? bardzo mi się nie podoba wygląd mojej pupy, zaczęłam ćwiczyć regularnie, od pewnego czasu, ale jakoś nie idzie tak szybko jakbym chciała


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-22, 21:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
Arionela napisał(a):
ty to stosujesz? długo? po jakim czasie, bo piszesz, że masz już efekty? bardzo mi się nie podoba wygląd mojej pupy, zaczęłam ćwiczyć regularnie, od pewnego czasu, ale jakoś nie idzie tak szybko jakbym chciała


no już drugi miesiąc,cellulit mi się zaczął zmniejszać po około 3 tygodniach,skóra mi się zrobiła bardziej napięta. Ja również wcześniej tylko ćwiczyłam i uważałam z dietą, po czasie wprowadziłam suplementację i to dało jeszcze lepszy efekt, nie oszukujmy się z powodu dzisiejszej żywności mamy niedobory wszystkiego, każdy w miarę naturalny suplement pomoże dostarczyć potrzebne składniki i dodatkowo zadziała na problemy z jakimi się borykamy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-24, 13:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-27, 15:23
Posty:13
to prawda, jak popatrzę na składy niektórych produktów..., a zwłaszcza na składy tzw tabletek na odchudzanie, to aż dziw bierze skąd oni to wszystko biorą, a powiedz mi, gdzie mogę znaleźć jakąś konkretną inforamcje o bigup?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2017-02-25, 15:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-01-19, 22:34
Posty:12
konkretnie to na stronie producenta Bigup Instoya, wpisz w google bo nie chcę spamować :) a co do chemii w tabletkach, teraz takie czasy że trzeba wszędzie czytać składy, w sklepach, aptekach, nawet ubrania są toksyczne bo farby chińskie najtańsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO