dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Migrena..
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-26, 15:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
;-) Muszę wypróbować ten sok.
Czy migrena mija z wiekiem? Na to liczę, jednak czytałam że nieraz ujawnia się dopiero podczas menopauzy, kiedy hormony szaleją ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-11-26, 16:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-04, 16:03
Posty:70
Mnie na migreny najlepiej pomaga Ibum Forte. Ból głowy bardzo szybko po nim przechodzi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-11-28, 14:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Nie wiem o co chodzi z tymi tabletkami, skład niby ten sam a nigdy nie pomaga mi Nurofen a Ibubrom, przyjrzałam się ulotce i nie różni się prawie niczym, ale na migrenę nie pomaga:(( żaden.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-02, 21:53 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-12-02, 19:20
Posty:4
Moja siostra wyczytała na jakimś portalu, że na ból głowy, typu migrena powinno się wymoczyć nogi w bardzo gorącej wodzie (im wyższa temperatura wody tym lepiej) wymieszanej ze sproszkowaną gorczycą + czarna kawa z sokiem z cytryny. Mojej mamie po tym trochę przeszło, ból był, ale dużo mniejszy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-15, 15:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
:-) O wodzie gorącej wiem, ale o tych dodatkach pierwsze słyszę, dzięki, następnym razem to wypróbuję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-17, 13:46 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
na internecie zapewne jest dużo sposobów na migrenę, ostatnio czytałam taki artykuł na portalu o zdrowiu, a konkretniej tutaj http://www.medigo.pl/pozostale-dolegliw ... na-migrene, najlepiej spróbować naturalnych sposobów, bo wiadomo, ze od leków można się uzależnić, a wtedy nie działają tak jak powinny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-18, 14:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-18, 14:39
Posty:3
Ale czy to na pewno migrena? Ja mam od 2 lat klasterowe bóle głowy. Wtedy gorące kąpiele są wykluczone! Tylko zimna woda, tabletki prawie nie pomagają. Bóle z jednej strony głowy, czasem przechodzą na druga stronę, trwają od 2 dni czasem do tygodnia, występują bardzo często… Pomaga ucisk w bolącym miejscu, zimny okład, włożenie stóp, rąk do zimnej wody…

_________________
Filmy Online


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-18, 14:55 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
bierzesz tabletki antykoncepcyjne? teraz mi się przypomniało, że moja kolezanka miała podobne problemy i nie wiadomo było co jej jest, miała robiony rezonans, który nic nie wykazał, a potem okazało się, ze nawet na ulotce od tableke takie objawy były wypisane, teraz nie bierze tabletek wcale...ale jeśli to nie od tego to nie mam pojęcia już na prawde co może Ci dolegać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-18, 16:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-30, 20:27
Posty:4
A próbowałyście wizyty u chiropraktyka? Z tego co słyszałam, czasami migrena jest spowodowana uciskiem nieprawidłowo ułożonego kręgu na aorte. Chiropraktyk nastawia "wadliwy" kręg i ból mija. Jeżeli lekarz nie zdiagnozował przyczyny migreny albo nic nie pomaga warto to sprawdzić. Ja umówiłam się do chiropraktyka w Kręg-Clinic w Poznaniu. Podobno są bardzo dobrzy w leczeniu migreny, a ja już się z bólem borykam 2 lata i nic i nie pomaga...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-20, 17:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
blanka.win napisał(a):
na internecie zapewne jest dużo sposobów na migrenę, ostatnio czytałam taki artykuł na portalu o zdrowiu, a konkretniej tutaj http://www.medigo.pl/pozostale-dolegliw ... na-migrene, najlepiej spróbować naturalnych sposobów, bo wiadomo, ze od leków można się uzależnić, a wtedy nie działają tak jak powinny


Dzięki, bardzo ciekawy a ja coś o lekach znalazłam tu http://www.abcmigrena.pl/dorazne-leczenie-migreny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO