dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Migrena..
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-20, 17:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
mała_czarna napisał(a):
Ale czy to na pewno migrena? Ja mam od 2 lat klasterowe bóle głowy. Wtedy gorące kąpiele są wykluczone! Tylko zimna woda, tabletki prawie nie pomagają. Bóle z jednej strony głowy, czasem przechodzą na druga stronę, trwają od 2 dni czasem do tygodnia, występują bardzo często… Pomaga ucisk w bolącym miejscu, zimny okład, włożenie stóp, rąk do zimnej wody…


Mam migrenę z aurą stwierdzoną już przez neurologa, nie wiem czy się cieszyć czy płakać?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-20, 17:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
blanka.win napisał(a):
bierzesz tabletki antykoncepcyjne? teraz mi się przypomniało, że moja kolezanka miała podobne problemy i nie wiadomo było co jej jest, miała robiony rezonans, który nic nie wykazał, a potem okazało się, ze nawet na ulotce od tableke takie objawy były wypisane, teraz nie bierze tabletek wcale...ale jeśli to nie od tego to nie mam pojęcia już na prawde co może Ci dolegać :(


Brałam ale byłam zmuszona odstawić, nie one jednak były przyczyną choć bóle pojawiają się o wiele rzadziej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-28, 18:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Poczytaj o chronicznym niedoborze magnezu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2012-12-28, 18:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Możliwe, czytałam trochę, faktycznie jesienią częściej mi się coś takiego zdarza a przecież to wyjaśnia mniej bogate menu, jesienią jem mniej owoców i warzyw.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Migrena..
PostNapisane: 2014-08-10, 11:49 
To ciężka walka ... sama też miewam migreny i nie wszystko co dostępne 'na już' pomaga. Niedawno odkryłam Metafen - przeciwbólowy bez recepty. Stawia mnie na nogi wyjątkowo szybko. Zawiera Ibuprofen i Paracetamol - ta mieszanka nie daje bólowi szans...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO