dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Alkoholizm
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-18, 23:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-30, 22:37
Posty:40
Ziunia, wspolczuje , smutna historia :(. Chodzisz na jakas grupe wsparcia dla rodzin osob z problemem alkoholowym? Wedlug psychologow podjelas dobra decyzje zostawiajac go zdanego tylko na siebie. Wlasnie w ten sposob powinno sie postapic, jesli juz nic innego nie skutkuje. Taki ktos musi zostac zdany tylko na siebie i czasem siegnac calkowitego dna zeby w koncu sam postanowil skonczyc z nalogiem.
To co piszesz o tyle smutno mi sie czyta, ze sama znalam kogos z problemem alkoholowym,choc wole myslec ze juz nie pije niz ze jego zycie wyglada w ten sposob, co opisalas. ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2011-10-31, 11:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Witaj!.Alkohol jest chorobą i to czasami bardzo poważną.Jeśli Twój chłopak chce się wyleczyć,to jest szansa,że wyjdzie z tego,bo szkoda jego zdrowia,przecież jest młodym człowiekiem.Jedna z celebrytek powiedziała,...alkoholizm to śmiertelna choroba,ale da się z nią żyć,pod warunkiem,że jest się wobec siebie szczerym....Namów go na leczenie,może Ci się uda,jeśli Ciebie kocha zgodzi się na leczenie.Kiedyś w telewizji widziałam taką reklamę .... każdy kiedyś przestaje pić,tylko nie każdemu się to udaje za życia...Trzymam kciuki za Wasze szczęście i wyleczenie Twojego chłopaka.Bo warto żyć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2011-11-15, 16:16 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Pierwsza i podstawowa sprawa to wyrobienie w sobie przekonania, że ma się problem, bo bez uświadomienia sobie, że trzeba coś zmienić, że trzeba się leczyć - nic się nie zrobi. Druga osoba nie może pomóc osobie uzaleznionej, jeśli an uzależniona nie chce zmiany lub uważa, że nie ma problemu...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2011-12-07, 14:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 13:11
Posty:10
Mam kumpla popija codziennie 4 piwka - to nałóg, czy nie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2011-12-13, 01:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-11, 17:41
Posty:2
Lokalizacja: Gdańsk
ja wypijam od 3-5 piwek dziennie i nie uwazam sie za alkoholika

_________________
biżuteria ręcznie robiona - biżuteria ręcznie robiona noclegi Poznań - noclegi Poznań


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-01-10, 20:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
nie wiem czy to jest dobry watek do tego ale mam kaca... kaca fizycznego z kacem moralnym... wypilam 3 piwa tylko ... a łeb mnie boli, jak po 3 flaszkach ;/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-02-10, 17:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-10, 17:13
Posty:1
O alkoholizmie można powiedzieć ze jest to rzeka która jak za daleko dojdziesz, pociągnie cie za sobą i samemu nie dasz rady ;| często dużo znaczy pomoc drugiego człowieka.
Jednak co do picia raz na jakis czas nawet jednak bezmyślnie tez jestem uwrażliwiona bo potem mamy nieszczęścia i to pociągające za soba niewinnych np. wypadki samochodowe. Za narazanie zycia innych powinny byc gorsze kary wtedy moze ludzie by sie zastanowili dwa razy zanim by zaczeli pic.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-02-13, 12:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
Carmela_Soprano - czasem tak bywa, może zmęczona byłaś, niewyspana i tak to jest! Ja ostatnio wypiłam dwa piwka i myślałam że ok będzie( ale akurat tego dnia wstałam przed 5. rano)ale następnego dnia cały dzień przeleżałam z bólem głowy w łóżku...zazwyczaj biore 2kc, ale wtedy stwierdziłam, że szkoda sensu na dwa piwa! ale teraz już wiem, że trzeba było łyknąć tabl:( To sposób na kaca fizycznego, a co do moralniaka - przejdzie ci po jakimś czasie;P
A tak swoją drogą może napiszesz co się takiego stało?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-02-14, 12:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-02, 11:39
Posty:27
Lokalizacja: Kraków
bilba... a od kiedy tak pijesz?
Pozdrawiam
Nikom

_________________
www.clean.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-06-03, 22:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
ej ja się zastanawiam nad sobą lubię sobie piwko wypić albo winko kilka razy w tyg, myslicie ze mam problem??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO