dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Alkoholizm
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-04, 12:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-04, 12:42
Posty:1
zeby zobaczyc czy masz problem, odstaw alkohol na pare dni. jesli wytrzymasz, to nic zlego sie nie dzieje :P
szykuje mi sie duuuuza impreza, bede bronic magistra w piatek a w niedziele przeprowadzam sie i kieruje samochodem. sladowy stan alko pewnie bedzie w organizmie, ale co zrobic z bolem glowy????


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-04, 12:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 14:22
Posty:270
no ja juz pisalam wyzej, ze ostatnio pilam malo i nastepnego dnia zalowalam, ze nie wzielam 2kc, zawsze dziala. czasami pomagam sobie kebabem (bo tluste), ale rzadko - dbam o linie :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-05, 11:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
no tak, ale o 2kc trzeba pamiętać podczas picia. Jak już jest kac to nic nie pomoże, także jak się wi, że się będzie piło, to radzę się zaopatrzyć w 2kc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-05, 16:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-29, 12:44
Posty:32
nowy85 napisał(a):
zeby zobaczyc czy masz problem, odstaw alkohol na pare dni. jesli wytrzymasz, to nic zlego sie nie dzieje :P
szykuje mi sie duuuuza impreza, bede bronic magistra w piatek a w niedziele przeprowadzam sie i kieruje samochodem. sladowy stan alko pewnie bedzie w organizmie, ale co zrobic z bolem glowy????


Ja sie obronilam wczoraj @_@... Kacyk jest... ale na ból głowy ibuprom mi pomaga :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-06, 12:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Jeśli wiemy,że będziemy gdzieś na libacji,wcześniej należy sobie przygotować zimne zsiadłe mleko,lub maślankę i pić do woli.Pomaga także gorący rosół może być i z makaronem i sam.A najlepiej jeśli przed wyjściem na przyjęcie wypijemy właśnie dużo świeżo ugotownego rosołu. Pomaga też z apteki alca-prim
a najlepiej,jeśli będziemy się gościli z miarą hi hi hi.Ale żeby nie było jak w dowcipie...Miara leży pod płotem,a ja ledwie zipię...A po drugie alkoholizm to horoba,o tym każdy wie,chociaż i na ten temat jest dowcip...abstynencja na pewno jest zdrowa,ale jaka smutna...Pozdrowionka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-10, 11:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
Szczerze mówiąc, na mnie żadne zsiadłe mleko czy inne maślanki nie działają. Jak już dojdzie do tego, że mam kaca to nie ma ratunku :(:( No chyba, że kontynuacja imprezy, bo jak ktoś kiedyś powiedział: kac to kara za przerwanie picia :P. Ale w ten sposób faktycznie bardzo łatwo można wpaść w alkoholizm więc wolę tego nie próbować...
Carmela_Soprano - w zeszły weekend wzięłam 2KC i muszę powiedzieć, że na drugi dzień czułam się całkiem nieźle, może to jest jakiś sposób? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-11, 09:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-11, 09:23
Posty:38
MarzenaEis napisał(a):
Carmela_Soprano - w zeszły weekend wzięłam 2KC i muszę powiedzieć, że na drugi dzień czułam się całkiem nieźle, może to jest jakiś sposób? :)


Na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może :) Ja zwykle nie muszę się martwić o kaca, bo ogólnie nie piję dużo, ale znajomi polecali - mówili, że następnego dnia widać rożnicę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-12, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-12, 10:04
Posty:16
elizka napisał(a):
no ja juz pisalam wyzej, ze ostatnio pilam malo i nastepnego dnia zalowalam, ze nie wzielam 2kc, zawsze dziala. czasami pomagam sobie kebabem (bo tluste), ale rzadko - dbam o linie :D


Oj tak, kebab po imprezie to moje przeklęnstwo :D Zawsze walcze ze soba kiedy przechodze obok jakiejs budki z kebabem :D
Co do samego alkoholizmu to naprawde trzeba uwazać, ile się pije. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze skali problemu. Chociaz z drugiej strony wiele osob tez przesadza i mowi, ze kilka piwek w ciagu tygodnia to juz choroba :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-12, 15:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Chorobą jest kiedy się świata nie widzi poza alkoholem i innego celu poza jego zdobyciem. I nie jest to problem dotyczący tylko biednych ludzi. Jednak od czegoś się zaczynało, także raczej, żeden alkoholik czy alkoholiczka nie zaczynali od razu od butelki wódki z rana czy kilku piwek. W to się po prostu wpada w momencie kiedy się tego człowiek nie spodziewa, zanim się obejrzy i już umoczony. Alkoholik na kaca woli kolejną flaszkę a nie 2kc, 2kc raczej polecam ludziom, którzy piją od czasu do czasu z jakiejś okazji i na drugi dzień muszą być w formie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkoholizm
PostNapisane: 2012-07-13, 10:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-11, 09:23
Posty:38
Dokładnie - zgadzam sie z Carmela_Soprano. Alkoholikiem nie staje się z dnia na dzień, trzeba na to sobie "zapracować".. Niestety dla wielu osób, w momencie kiedy problem staje się widoczny może już być za późno :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO