dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie sporty uprawiacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-08-15, 10:08 
Od czasu do czasu stosuje 4flex profilaktycznie . Wzmacnia moje stawy i mięśnie . potrzebuje tego bo uprawiam wyczynowo kolarstwo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-08-15, 14:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Ja staram się biegać, niebardzo mi to wychodzi bo bardzo biodra mnie bolą. Ale coś czuje że to przez moje nieumiejętne bieganie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-08-22, 13:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-09-27, 13:29
Posty:20
Ja właśnie też mam problem z bieganiem, biegam od miesiąca, a raczej próbuje, ale bolą mnie od tygodnia kolana. I to coraz bardziej. Nie słyszałam, żeby można było źle biegać, niewiem czy to minie jak się przyzwyczaję, czy lepiej przestać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-08-24, 22:16 
Słyszałam, że bieganie na pięty, czyli jak większość z nas biega a na pewno jak wszyscy chodzą (od pięty na palce) jest nienaturalne i z tego powodu tworzą się kontuzje, bo pozbawiamy się dodatkowego stawu do zamortyzowania. Bo przecież bez butów biegalibyśmy z palców na pięty. Dosyć niedawno się o tym dowiedziałam i przez brak wiedzy miałam kontuzje. Zaczęłam się tym interesować i zmieniać swój styl biegania... jednak przyzwyczajenie robi swoje i ciężko się oduczyć. Miałam problem ze stawami, bolały przy wysiłku. Zaczęłam brać 4Flex i po jakimś czasie mi przeszło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-08-28, 12:00 
Mikki55 , to mnie zaskoczyłaś ,byłam pewna że w szpilkach kładzie się stopę z palców , ale żeby w ten sposób biegać to nie słyszałam , aż będę musiała wypróbować ten sposób biegania , może coś w tym jest. Co do 4flex to stosuje go raz do roku profilaktycznie aby odbudować chrząstkę i wzmocnić mięśnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-09-05, 21:54 
Wystarczy popatrzeć na sprinterów. Oni biegają na palce ;) co do 4Flexu to lepiej go stosować regularnie jak w ulotce jest napisane. Inaczej nie zobaczysz efektów stosowania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-09-08, 20:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-09-27, 13:29
Posty:20
Czy ktoś może powiedzieć jak szybko działa 4flex?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-09-10, 19:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-08-05, 21:46
Posty:5
Witam serdecznie! Aby suplement wzmacniający stawy 4flex był skuteczny należy przyjmować go przez okres minimum 3 miesięcy.

Jeżeli pojawią się kolejne pytania to chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam,
Agnieszka Czarnecka
________________________
Online Ekspert marki 4Flex


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2014-09-13, 11:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-09-13, 11:40
Posty:1
Ja piłkę nożną nie tylko uprawiam ,ale i nią żyję co wpływa na mój blog w internecie o tematyce bukmacherskiej http://probettingsports.blogspot.com/

_________________
http://probettingsports.blogspot.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-04-09, 16:56 
Ja biegam, to zdecydowanie mój ulubiony sport :) Jakby ktoś chciał zacząć, albo biega tylko potrzebuje trochę doświadczenia od kogoś, to zerknijcie na blog wybieganie: http://wybieganie.pl/, jest świetny ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO