dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie sporty uprawiacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-30, 22:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
mylopolka napisał(a):
Ja staram się codziennie przmycać jakąś aktywność fizyczną, jak nie rower to szkoła tańca. Chodzę na zajęcia do royal dance center, gdzie obecnie ćwiczę pole dance. To bardzo trudny taniec i wymagający mega skupienia.

masz jakieś specjalne akcesoria na rower typu okulary, rękawiczki?

z rękawiczek najlepsze będą do absolutnie wszystkiego mechanix. Ciepłe, cienkie i nie ograniczają ruchów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-07-31, 14:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
polamajka napisał(a):
z rękawiczek najlepsze będą do absolutnie wszystkiego mechanix. Ciepłe, cienkie i nie ograniczają ruchów

Na lato to lepiej zeby byly przewiewne i z możliwością obslugi telefonu
Aria napisał(a):
ej to nie fair, ja jestem ogromną fanką marvela, dlaczego są tylko męskie :((

Zawsze możesz spórbować kupić męskie S i liczyć że będzie na ciebie dobre :D
Aria napisał(a):
no nic musimy się zadowolić tym co jest, może z czasem będzie większy wybór

Chociaż z ubraniami i tak jest lepiej niż z butami.. tam to dopiero jest tragedia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-08-28, 10:48 
Ja tańczę i chodzę na zajęcia do szkoły royal dance center w opolu. Teraz ćwiczę tam street dance i bardzo mi się tam podoba. Maja wykwalifikowaną kadrę trenerską.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-08-29, 21:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
masz jakieś specjalne akcesoria na rower typu okulary, rękawiczki?


Ja ostatnio upolowałam na wyprzedaży takie okulary dla mojego faceta--> https://www.militaria.pl/ozzie/okulary_taktyczne_ozzie_-_oz22_50p3_p82805.xml nie dosyć , że się super sprawdzają to jeszcze cena] obniżona :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-09-01, 14:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Ja ostatnio upolowałam na wyprzedaży takie okulary dla mojego faceta--> [...] nie dosyć , że się super sprawdzają to jeszcze cena] obniżona :D

Ja wolę takie z gumką https://www.militaria.pl/bolle/okulary_taktyczne_bolle_tracker_smoke_tracpsf_p4581.xml bo się lepiej trzymają głowy podczas jazdy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-09-01, 23:30 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Ja wolę takie z gumką https://www.militaria.pl/bolle/okulary_taktyczne_bolle_tracker_smoke_tracpsf_p4581.xml bo się lepiej trzymają głowy podczas jazdy

nie uciska Cię ta gumka ? nie pękła ? bo w sumie takie materiały szybko się zużywają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-09-04, 18:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
nie uciska Cię ta gumka ? nie pękła ? bo w sumie takie materiały szybko się zużywają

Nie, nic z tych rzeczy. Gumka bardzo mocna co prawda, ale dopasowywuje sie do głowy i dobrze sie jej trzyma a to najważniejsze. Nie wiem jak szybko się materiał zużywa, bo mam te okulary od niedawna więc za jakiś czas będę mógł to ocenić, ale wydaje się być porządna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-09-06, 12:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Nie, nic z tych rzeczy. Gumka bardzo mocna co prawda, ale dopasowywuje sie do głowy i dobrze sie jej trzyma a to najważniejsze. Nie wiem jak szybko się materiał zużywa, bo mam te okulary od niedawna więc za jakiś czas będę mógł to ocenić, ale wydaje się być porządna


A nie parują CI? Bo juz tak mi się zdarzyło [ co prawda z jakimiś tańszymi i mniej markowymi , ale jednak] , że troche wysiłku i nagle 'mgła' na szkiełkach :<


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-09-08, 14:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
kyra napisał(a):
A nie parują CI? Bo juz tak mi się zdarzyło [ co prawda z jakimiś tańszymi i mniej markowymi , ale jednak] , że troche wysiłku i nagle 'mgła' na szkiełkach :<

myślę że nie bo w końcu mają otworki, które mają za zadanie wentylacji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-09-10, 14:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
A nie parują CI? Bo juz tak mi się zdarzyło [ co prawda z jakimiś tańszymi i mniej markowymi , ale jednak] , że troche wysiłku i nagle 'mgła' na szkiełkach :<

Coś takiego się dzieje jak okulary czy maska są źle dopasowane. Bardzo często w paintballu się tak dzieje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO