dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie sporty uprawiacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-16, 10:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Ja też biegam i do tego rower, a z takich mniej popularnych sportów to uwielbiam paintball i asg (ale do tego jeszcze nie mam sprzętu skompletowanego). Poza tym zimą narty i snowboard.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-06-04, 10:14 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Ja też biegam i do tego rower, a z takich mniej popularnych sportów to uwielbiam paintball i asg (ale do tego jeszcze nie mam sprzętu skompletowanego). Poza tym zimą narty i snowboard.

Jakiej odzieży używasz do biegania, bo jestem w trakcie poszukiwania czegoś dobrego ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-06-04, 19:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Ja też biegam i do tego rower, a z takich mniej popularnych sportów to uwielbiam paintball i asg (ale do tego jeszcze nie mam sprzętu skompletowanego). Poza tym zimą narty i snowboard.

Jakiej odzieży używasz do biegania, bo jestem w trakcie poszukiwania czegoś dobrego ;-)

damskie bardzo dobre są od fjord nansen


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-06-05, 12:23 
Ja dużo tańczę i też uważam, że to fajna forma aktywności fizycznej. Chodzę 3 razy w tygodniu na zajęcia w szkole royal dance center. Bardzo to lubię, a taniec sprawia mi po prostu radość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-06-10, 13:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
Mikus napisał(a):
Ja też biegam i do tego rower, a z takich mniej popularnych sportów to uwielbiam paintball i asg (ale do tego jeszcze nie mam sprzętu skompletowanego). Poza tym zimą narty i snowboard.

Jakiej odzieży używasz do biegania, bo jestem w trakcie poszukiwania czegoś dobrego ;-)

Under armour mam komplet i jeszcze helikon jest bardzo fajny

polamajka napisał(a):
damskie bardzo dobre są od fjord nansen

Gdzie znalazłaś fn damskiego? Szukam dla swojej dziewczyny wlasnie odziezy termo porzadnej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-06-29, 11:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Under armour mam komplet i jeszcze helikon jest bardzo fajny

a damskiej to oni raczej nie mają :( chyba zostane przy fn ale dla swojego faceta coś wybiorę :D

Mikus napisał(a):
Gdzie znalazłaś fn damskiego? Szukam dla swojej dziewczyny wlasnie odziezy termo porzadnej

tutaj cos na pewno znajdziesz tps://www.militaria.pl/odziez/dla_kobiet/damska_odziez_termoaktywna_c1964.xml


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-06-29, 13:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
a damskiej to oni raczej nie mają :( chyba zostane przy fn ale dla swojego faceta coś wybiorę :D

UA ? Myślę, że jak poszukasz to na pewno coś znajdziesz, bo to ogromy producent. Ja mam taką termokoszulkę z UA z serii marvela :D genialne są , popatrz za nimi
Aria napisał(a):
tutaj cos na pewno znajdziesz tps://www.militaria.pl/odziez/dla_kobiet/damska_odziez_termoaktywna_c1964.xml

Dzięki. Ciężko jest fn wyszukać. Zresztą nawet po tym sklepie widać, że damskie kolekcje sa małe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-07-07, 15:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
UA ? Myślę, że jak poszukasz to na pewno coś znajdziesz, bo to ogromy producent. Ja mam taką termokoszulkę z UA z serii marvela :D genialne są , popatrz za nimi

ej to nie fair, ja jestem ogromną fanką marvela, dlaczego są tylko męskie :((

Mikus napisał(a):
Dzięki. Ciężko jest fn wyszukać. Zresztą nawet po tym sklepie widać, że damskie kolekcje sa małe

no nic musimy się zadowolić tym co jest, może z czasem będzie większy wybór


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-07-10, 10:51 
Ja staram się codziennie przmycać jakąś aktywność fizyczną, jak nie rower to szkoła tańca. Chodzę na zajęcia do royal dance center, gdzie obecnie ćwiczę pole dance. To bardzo trudny taniec i wymagający mega skupienia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie sporty uprawiacie?
PostNapisane: 2017-07-16, 10:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
mylopolka napisał(a):
Ja staram się codziennie przmycać jakąś aktywność fizyczną, jak nie rower to szkoła tańca. Chodzę na zajęcia do royal dance center, gdzie obecnie ćwiczę pole dance. To bardzo trudny taniec i wymagający mega skupienia.

masz jakieś specjalne akcesoria na rower typu okulary, rękawiczki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO