dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-09-11, 11:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-11, 11:27
Posty:2
Na pomoc w odchudzaniu wychodzą jagody Acai, jeśli o nich słyszałaś?
Bardzo pomagają w procesie spalania tkanki tłuszczowej a dodatkowo zmniejszają łaknienie!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam na: http://jagody-acai.org/cialo.html
Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-16, 08:43 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Ja jednak postawiłabym na dobry naturalny błonnik taki na przykład z babki jajowatej, który na takie sprawy pomaga najlepiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-16, 08:46 
Detocell również jest pomocny zwłaszcza w zgubieniu tłuszczu na udach i w biodrach. U mnie po dwóch miesiącach kuracji skóra się wygładzila i zmniejszył się cellulit


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-17, 22:26 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
marawila napisał(a):
Ja jednak postawiłabym na dobry naturalny błonnik taki na przykład z babki jajowatej, który na takie sprawy pomaga najlepiej.


masz jakiś sprawdzony błonnik? bez zbędnej chemii?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-18, 08:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Jeliton to mój najlepszy wybór, bo moja męka z katowaniem się głodówkami wreszcie się skończyła. Teraz jem wszystko, ale w małych ilościach bo błonnik pęcznieje w żołądku i zmniejsza apetyt


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-19, 14:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-27, 15:40
Posty:4
lkarnityna zawarta choćby w herbacie ale wtedy trzeba cwiczyc!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-19, 18:19 
Czytałam, że dobra jest czerwona herbata.Piłam miesiąc, ale nawet małej różnicy nie poczułam. Przerzuciłam się na siemie lniane, ale mi nie podchodzi, zbyt śluzowata konsystencja. Błonnik chyba jest najlepszy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-25, 08:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Ja zawsze byłam przeciwna wszelkim suplementom, bo uważałam, że to taka ściema, bo niby jak pigułki mają sprawić, że się schudnie? :P Ale moja mniej sceptyczna mama chodziła do Naturhouse Katowice, to taka placówka dietetyczna, oni zajmują się ustalaniem diety i komponowaniem autorskich suplementów dla pacjentów. Powiem Wam, że dziwnie patrzyłam na mamę, która łykała jakieś fiolki i pigułki, ale schudła z nimi 10 kg. Jest tylko jedna bardzo ważna zasada - sama suplementacja NIC nie zmieni, trzeba ją łączyć ze zdroworozsądkową dietą oraz codziennymi ćwiczeniami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-29, 17:15 
Suplementy są dobre, jeśli są naturalne. Na dobre trawienie fajnie działa błonnik z babki jajowatej. Ziołowy preparat do wymieszania z wodą i wypicia. Dobrze też wpływa na cerę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Suplementy na utrzymanie dobrej figury
PostNapisane: 2013-09-30, 16:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-08-20, 18:04
Posty:14
kaskaq napisał(a):
Detocell również jest pomocny zwłaszcza w zgubieniu tłuszczu na udach i w biodrach. U mnie po dwóch miesiącach kuracji skóra się wygładzila i zmniejszył się cellulit

Aha, czyli jednak jest nas więcej, więc mam rację, to jest spoko środek, jeżeli ktoś chce wejść w to z wkładem własnym w postaci samozaparcia, chęci modyfikacji stylu życia i diety, to walkę z cellulitem ma wygraną, i tyle.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO