dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-29, 16:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-10-29, 16:08
Posty:3
witam świetna poradnia dietetyczna warto zasiegnąć ich porady na temat odchudzania doradza i wogóle
https://fachowcy360.pl/poradnia-dietetyczna-dieta-na-medal,f1345


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-11-07, 23:25 
A ja ostatnio kupiłam bardzo fajny aparat do mierzenia ciśnienia, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html i musze powiedzieć ze bardzo mi pomaga w profilaktyce nadciśnienia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2018-01-30, 23:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Mikon napisał(a):
A czym się te colony różnią pomiędzy sobą? Bo chyba ze trzy rodzaje widzialem w necie.


Różnią się nieco składem. Jeśli chodzi o odchudzanie to napewno colon slim - pomaga tracić zbędne kilogramy i jest idealnym dodatkiem do diety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2018-03-25, 20:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Jak zdrowe odchudzanie to u mnie tylko z wygodnądietą. Dobrze karmią a przy tym posiłki są smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Ich kuchnia bardzo przypadła mi do gustu ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2018-04-09, 10:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-02-22, 20:43
Posty:40
Zdrowe odchudzanie to podstawa,żadne diety cud tego nie zastąpią. Solidne zdrowe odżywianie i ruch. Dodatkowo można skorzystać z mało inwazyjnych zabiegów estetycznych.Ja od pewnego czasu chodzę na Endermologię do Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie. Bardzo przyjemny zabieg,chodzę już miesiąc ,dwa razy w tygodniu i powiem widać efekt. Miałam duży cellulit na brzuchu a po tym zabiegu skóra poprawiła się jest jędrniejsza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2018-06-21, 21:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Ja odchudzam się z Wygpodnądietą. Dzięki nim posiłki mam odpowiednio zbilansowane, dostosowane typowo pode mnie, zdrowe, świeże i syte więc dieta to dla mnie prawdziwa przyjemność a nie poświęcenie i męczarnia;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2019-05-03, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-28, 14:46
Posty:22
Efekt może będzie ale krótkotrwały. Trzeba zmienić myślenie i nawyki. To nic nie da jeśli w 4 miesiące zrzucimy tyle co chcemy a potem WIELKI POWRÓT ŻARŁOKA i będziemy jeść to samo tylko więcej bo zatęsknimy za fastfudem np. Smutne ale prawdziwe. Trzeba odrzucić wiele rzeczy. Ja tak zrobiłam ale troszkę na skróty, bo zaczęłam zamawiać katering WygodnaDieta i wszystko gotowe dostaję pod nos :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2019-05-09, 11:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-04-30, 13:55
Posty:5
Z całego serca polecam kriolipolizę! Dałam się namówić koleżance i wybrałam się do Jakubowska Esthetic. Pani w gabinecie dokładnie mi wytłumaczyła na czym polega zabieg. Zdecydowałam się i teraz po dwóch zabiegach widzę, że oponka na brzuchu sporo zeszła :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2019-06-21, 11:21 
Cichy podróżnik
Offline

Dołączył(a):2019-06-18, 12:11
Posty:1264
Na mój rozum nie ma czegoś takiego jak zdrowe odchudzanie, każda dieta jest zgubna i przeważnie kończy się efektem jojo :evil: Czyli całe wysiłki dietetyczne na nic i tak idą w łeb. Skoro wszystko wraca.
Lepiej jeść częste, ale małe posiłki i utrzymać ten stan. Nie objadać się wieczorami max 19 słaba kolacja.
No nie licząc sylwestra, wesela itp.wyjątkowych uroczystości, gdzie można popuścić pasa ;)
Warto zadbać o siebie też wcześniej i ładnie się też ubierać. Mi właśnie wczoraj wpadła w oko bluzeczka Blouse z Cross jeansu w kolorze błękitnym jest gustowna, elegancka i pasuje do wizytowych spodni jak i do zwykłych normalnych jeansów. Ma długi prosty krój, jest bardzo ładna. https://www.crossjeans.com/women/blouses-shirts/blouses/1788/blouse?c=195


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2019-07-21, 17:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Mnie zawsze było ciężko wytrwać na diecie więc tym razem postawiłam na catering dietetyczny. Jedzenie zamawiam sobie z Wygdonejdiety, z nimi jem zdrowo, smacznie i fit a co ważniejsze regularnie. Nie muszę już sama gotować i taka opcja super się u mnie sprawdza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO