dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-12, 09:17 
zdrowe odchudzanie to takie by organizm nie był narażony na szybkie odchudzanie, czyli im wolniej tym zdrowiej i pewniejsze że nie będzie efektu jojo. Nie głodzimy się, ćwiczymy i dokładamy suplementy które powinne być w miarę naturalne, więc łatwoprzyswajalne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-03-16, 10:30 
dziewczyny niestety bez ćwiczeń i diety nie da się osiągnąć zamierzonego celu, a zdrowe odchudzanie to znaczy wszystko robić z umiarem, czyli nie głodzić się i nie katować, do tego jakieś dobre w składzie suplementy wspomagające, u mnie przoduje Bigup który poprawia wyniki i dostarcza niezbędnych składników wspomagających


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-05-17, 08:17 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Oczywiście że bez pracy efektów nie będzie, dlatego suplementy np. dla szczupłej sylwetki trzeba brać wspomagająco

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-05-31, 19:09 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To prawda - taki np. colon slim tu polecały dziewczyny. Z ciekawości kupiłam i jestem zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-05-31, 23:56 
Ja w zeszłym roku byłam na wczasach odchudzających w ośrodku Debrzyno: http://debrzyno.com.pl/ i powiem wam, że to był rewelacyjny wyjazd. Mieliśmy tam fachową pomoc dietetyka, także wiedziałam co i jak z tym odchudzaniem i do teraz się trzymam diety i ćwiczeń :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-06-20, 19:57 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
U mnie te dla szczupłej sylwetki z SPAM dobrze działają i efekty w sumie szybko widziałam, ale oczywiście jednocześnie pilnowałam diety i ćwiczyłam

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Ostatnio edytowano 2017-06-29, 12:30 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
SPAM Humavit


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-07-27, 10:04 
Zdrowe odchudzanie to przede wszystkim dieta i ruch. Ja nie stosuję żadnej konnkretnej diety, po prostu staram się jeść zdrowo i ograniczać w pewnych kwestiach, natomiast postawiłam na aktywność fizyczną. Znalazłam taką, która sprawia mi radość. Zapisałam się do szkoły tańca royal dance center i pojawiam się tam co najmniej dwa razy w tygodniu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-07-28, 11:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
samba_mamba napisał(a):
To prawda - taki np. colon slim tu polecały dziewczyny. Z ciekawości kupiłam i jestem zadowolona.

I jaki efekt on daje? Używam colonu c i działa bardzo fajnie, może jak się skończy to kupię ten slim, jestem ciekawa czym się różni działanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-07-30, 23:07 
A czym się te colony różnią pomiędzy sobą? Bo chyba ze trzy rodzaje widzialem w necie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2017-10-19, 16:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
U mnie zdrowe odchudzanie= Wygodna Dieta! Smacznie i zdrowo to właśnie ich motto;) a ja dostaję syte i urozmaicone posiłki dzięki czemu baardzo polubiłam zdrowe odżywianie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO