dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-15, 18:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-21, 23:42
Posty:10
aleola napisał(a):
Może tu mi ktoś powie czy uciekaliście się do pomocy specjalisty przy odchudzaniu? Bo sama chyba nie dam sobie rady... Mowie tu o wczasach odchudzajacych, indywidualnych treningach, ostatnio nawet widziałam ze w lux medzie jest dostepny jakis program odchudzajacy. Ktoś może pochwalić się spektakularnymi efektami pod kontrolą lekarza, dietetyka itp? Chciałabym to robić z głową, bo tak to sobie jakiejś biedy narobie :cry:


Sprawdzałaś co obejmuje taki pakiet? Ile wizyt? Jacy lekarze przyjmują?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-07-16, 09:43 
Wiem, że pakiet Schudnij Zdrowo w lux medzie obejmuje diagnostyczna konsultację dietetyka - zebranie wywiadu na nasz temat, określenie celu dietetycznego, opracowanie profilowanej analizy dietetycznej przez dietetyka, przygotowanie propozycji programu dietetycznego na okres czterech tygodni - to tyle co udalo mi się wygooglować, cena to 195zł o ile się nie mylę. Myślisz, że to motywujący program? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-08-12, 07:47 
też jestem ciekawa jak ten program w praniu wygląda?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-08-24, 22:43 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Wśród moich znajomych ostatnio dużo osób polecało AquaSlim. Tyle że to środek, który ma wspomagać odchudzanie. Dobrze jest wtedy także wprowadzić dodatkowo trochę ruchu. Nie znam osoby, która niezadowolona byłaby z efektów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-08-31, 23:23 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Wiecie co... odchudzanie odchudzaniem, ale trzeba też zadbać o skórę. Z jednej strony traci ona sprężystość, z drugiej - nie oszukujmy się - gnębi niejedną z nas cellulit. Przymierzam się właśnie do fajnej serii na ten problem. Nazywa się Silhouette Dream. Fanki Phenome - próbowała któraś? Chętnie poznam opinie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-09-02, 23:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-09-01, 16:56
Posty:6
Zdrowe odchudzanie to zdrowe jedzenie i sport! :) Jeśli chodzi o jedzenie to powinno się zrezygnować z fast foodów. Lepiej zrobić sobie w domu pizzę na razowym spodzie i jakimiś ulubionymi warzywami i kurczakiem :) A sport tak, aby się nie zrazić - nie od razu Kraków zbudowano. Życzę powodzenia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-11-13, 21:09 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Zdrowe odchudzanie to moim zdaniem przede wszystkim cierpliwość i konsekwencja;) To jest najważniejsze.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2015-03-14, 20:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-12-07, 21:23
Posty:17
hej dziewczyny!! ja chyba mogę śmiało nazwać się weteranem w odchudzaniu bo próbowałam zrzucić nadmierne kilogramy przez jakieś 5 czy 6 lat. Stosowałam różne diety, ćwiczenia, głodówki, herbatki i zioła. Na siłowni zapłaciłam za indywidualny trening ale brakło mi wytrwałości. Byłam załamana ale nie potrafiłam nic zrobić ze swoją wagą. Z rozpaczy poszło mi w druga stronę - zamiast się wziąć w garść zaczęłam się jeszcze bardziej obżerać. Przy wzroście 168 cm dobiłam do 95 kg... Koleżanki na urodziny kupiły mi opakowanie Therm Line Fast. Na początku walnęłam fochem, ale jak przemyślałam sprawę postanowiłam spróbować. Dziś mogę im serdecznie podziękować - w ciągu 2 miesięcy zjechałam 8 kilo. Żałuję, że nie odkryłam tego wcześniej. Jest rewelacyjny. Teraz to mój najlepszy przyjaciel i liczę, że doprowadzi mnie to upragnionych 65 kg!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2015-04-13, 22:16 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
ja jednak jestem za odchudzaniem polegajacym na ruchu, nie jedzeniu fast-foodów, slodyczy itp


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2015-04-16, 10:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
też wydaje mi się, że zdrowsze będzie poleganie na tym co my robimy, niż na super specyfikach:)

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO