dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-23, 14:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-05-22, 10:57
Posty:18
Zdrowe odchudzanie zawsze wskazane. Fajnie jest też zawczasu ustalić jaki styl zdrowia się posiada, poprzez wypełnienie testu: http://www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/ Jest to o tyle pomocne, że potem pod każdy styl formułowane są odpowiednie rady i wskazówki. Można efektywniej dbać o siebie, w tym walczyć ze zbędnymi kilogramami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-12-01, 23:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
Ja się odchudzałam z dodatkiem Detocellu (wersja Slim), bo miałam też problem z cellulitem. Oczywiście nie było to jedyne podejście do tematu - zmiana diety, ćwiczenia fizyczne (basen) i pozytywna motywacja zdziałały swoje :) Od kilku miesięcy tego się trzymam i cieszę się z nowej "mnie". Z tym że trzeba się liczyć z tym, że żeby nie było efektu jojo, trzeba utrzymać zdrową dietę i choć trochę ćwiczyć - teoretycznie może się to wydawać dość męczące, ale jak już raz ktoś spróbuje i zobaczy efekty, to poczuje też, jak zmienia się samopoczucie, jakiego kopniaka energii się dostaje raptem - naprawdę warto :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-12-12, 23:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Zdrowe odchudzanie to zmiana przede wszystkim nawyków żywieniowych. Ja od jakiegoś czasu zamawiam sobie dietkę z oryginalneprzepisy.pl i jestem mega zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-03-31, 10:33 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
a ja od niedawna mądrze się odchudzam z Gaca System, pierwsze efekty już są po kilku tygodniach ćwiczeń i czekam na więcej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-04-01, 18:37 
Na odchudzanie najlepszy jest zdrowy styl życia oraz uprawianie sportu. Dobrze zbilansowana dieta zawsze powinna być pod kontrolą lekarza. Ja zawsze leczę się tylko u jednego lekarza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-04-08, 12:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-08, 11:42
Posty:4
Myślę, że dieta nie musi być ustawiana przez lekarza. Wystarczy dobry dietetyk. Oni się jednak na tym znają często lepiej niż lekarze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-07-10, 19:16 
Może tu mi ktoś powie czy uciekaliście się do pomocy specjalisty przy odchudzaniu? Bo sama chyba nie dam sobie rady... Mowie tu o wczasach odchudzajacych, indywidualnych treningach, ostatnio nawet widziałam ze w lux medzie jest dostepny jakis program odchudzajacy. Ktoś może pochwalić się spektakularnymi efektami pod kontrolą lekarza, dietetyka itp? Chciałabym to robić z głową, bo tak to sobie jakiejś biedy narobie :cry:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-07-11, 10:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Jeżeli czujesz że sama sobie nei dasz rady, to zdecydowanie idź do lekarza...
Ja sama się odhcudzam, a wszstkie wyniki mam w normie..
wystarczy tylko to robić własnie z głową


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-07-13, 12:41 
Chyba nie mam wyjścia, żadna dieta cud na mnie nie działa :( wczoraj właśnie byłam w lux medzie, by dowiedzieć się tam czegoś więcej na temat programu Schudnij Zdrowo i wydaje mi się to całkiem ok bo mają mi dopasować indywidualny pakiet dietetyczny a pozniej są konsultacje diagnostyczne. Wydaje mi się, że bez takiego bata nad sobą znów wszystko diabli wezmą :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2014-07-14, 12:19 
ale ja głupia jestem ,przecież piewszego dnia okresu to nawet 4 kilo się waży więcej i wygląda grubiej, bo ta woda się zbiera , Znaczy że to jest zły dzień na wybieranie sukienki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO