dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-11, 11:49 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
ja od czasu do czasu kupuję dietetyczne smakołyki za pośrednictwem takiego serwisu o diecie, sporo tego nie ma, ale najważniejsze, ze są jak ja to mówię "odchudzone słodycze" :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-11, 13:49 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Zdrowe odchudzanie powinno przede wszystkim skupiać się wokół odpowiedniej dawki wysiłku fizycznego. Do tego dobra dieta, a i nawet takie "odchudzone słodycze" się pewnie nadadzą :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-14, 15:43 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
shinshila napisał(a):
Ja polecam dla smaku (i zdrowia także!) dodać jednak minimalną ilość oliwy z oliwek. Tłuszczu tyle co kot napłakał, a mieso w ten sposób smażone jest niesamowicie smaczne. No ale co kto lubi, w ten sposób i bez tłuszczu sie da bez problemu :)

No właśnie, ja nie cierpię oliwy, nie lubię jej smaku, od zapachu mnie mdli :P jeśli ktoś nie lubi, nie chce, nie może, to niech wie, że całkowicie bez tłuszczu również się da i mięso jest na prawdę pyszne i soczyste.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-20, 11:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Ja uważam, że żeby schudnąć to trzeba się przede wszystkim ruszać i jeśc mnie śmietnikowego żarełka.
Fakt, można się wspomagać dietami dopasowanymi, czy wspomagaczami typu zielona kawa na odchudzanie (sama taką piję), ale ruch i aktywność + mądre żywienia to są rzeczy najważniejsze.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-20, 16:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-12-12, 10:35
Posty:9
Lokalizacja: Lublin
Jeśli ktoś ma trudności z ćwiczeniami polecam zakup pieska, z którym trzeba będzie codziennie biegać :dog: - świetna motywacja:)

A drugi sposób to Wellness - koktajle promowane przez Oriflame. Poczytać o tym możecie na http://www.biuro-ori-lomza.pl/blog/produkty-wellness-dlaczego-warto-z-nich-korzystac/

_________________
http://buderus-inserw.pl/ ... aby w zimie każdemu było cieplutko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-03-03, 00:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-24, 23:12
Posty:11
W moim przypadku nie pomagały żadne diety. Postanowiłam spróbować ćwiczeń, aby schudnąć. Pomógł mi w tym 7 minutowy trening. Niby niemożliwe, aby po tak krótkim treningu były jakieś efekty, jednak są i to powalające. Polecam wszystkim, którzy mają zbyt mało czasu na długotrwałe ćwiczenia, tutaj można dowiedzieć się więcej http://www.7minpolska.com/fitness/offer.php?id=ladynia1


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-03-09, 22:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-15, 23:32
Posty:11
Trochę nieprawdopodobne, skoro tłuszcz spala się dopiero po 30 minutach od rozpoczęcia aktywności. Ja kiedyś nie chciałam płacić dietykowi i sama sobie rozpisywałam diety, które niestety nie były dobrze zbilansowane. Dodatkowo ciągle łapały mnie wzdęcia i musiałam ratować się espumisanem. Na szczęście w końcu po efekcie jojo i wizycie u gastrologa, udałam się do dietetyka i schudłam. Trzeba być bardzo ostrożnym przy doborze diety. Ja wychodzę z założenia że ruch to podstawa!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-03-20, 18:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-20, 18:03
Posty:9
Ja odchudzam się do ślubu, który mam w czerwcu. Przeszłam na dietę, ćwiczę. Narazie w domu, ale teraz coraz cieplej to może zacznę biegać. Przed ćwiczeniami biorę tabletki Therm Line Forte. Maja dużą dawkę kofeiny więc mam energie do ćwiczeń. A że kawy nie lubię to idealne rozwiązanie. Mam nadzieje, że w dniu ślubu będę wyglądała wspaniale.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-03-21, 12:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-15, 23:32
Posty:11
A na jaką dietę przeszłaś? Rozpisała CI ją dietetyczka czy sama coś sobie wybrałaś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2013-03-22, 01:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Jeśli mówimy o żywieniu to na własną rękę według mnie człowiek powinien odżywiać się zbilansowanie, jeśli mowa o diecie to tylko takiej dobranej przez dietetyczkę. Inaczej można nabawić się różnych dolegliwości lub niedoborów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO