dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowe Odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-25, 18:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
6krotka napisał(a):
Udało Wam się coś wygrać? Bo mnie tylko zniżkę na 20% na zakupy. Jadłyście może Skarby ziemii?

Tak, mnie jedzeniem tych specyfików zaraziła moja ciotka 68letnie kobieta która trzyma się jak 30-latka ;D
U niej poznałam Ksylitol do słodzenia, co i rusz próbuję czegoś nowego. Sama chciałabym bardzo zasmakować Jagód Goji - próbowałaś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-07-26, 14:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Frezja - próbowałam! Właśnie za zdobyty kupon zamówiłam. U mnie niestety nie ma w żadnym sklepie Skarbów ziemi! Goji są pyszne - nawet do "pochrupania".


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-07-31, 18:55 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
talomona napisał(a):
A to chyba jakaś nowa woda bo nie słyszałam o niej?


A nowa:) Ja ją wypatrzyłam na plakacie w metrze - fajna ma butelkę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-09-12, 21:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-07-31, 07:59
Posty:35
Wg mnie bez sportu b ciężko się odchudzać, szczególnie kobietom;p Żona chodzi na fitness i inne formy tańca( do Anandaya) i udaje jej się szybko spalać tłuszcz i dobrze bawić przy tym:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-09-18, 19:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
marku, owszem ruch jest bardzo ważny przy odchudzaniu się, ale również ważne jest by jeść prawidłowo.
Ja ostatnio odkryłam Quinoa - to taki zamiennik ziemniaków, kaszy, ryżu. Ma sporą zawartość kwasu foliowego, witaminy B1 i B2 oraz składników mineralnych – fosforu, miedzi, żelaza, cynku, magnezu i potasu. Czyli generalnie nadaje się dla kobiet, które chcą zajść w ciążę :)
Na opakowaniu nawet jest fajny przepis! Poza tym nadaje się do mięs pieczonych z lekkim sosem!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-09-29, 19:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-22, 11:01
Posty:12
Jeśli się odchodzać to zdrowo. W końcu to jest najważniejsze. Również nie sięgnęłabym po tabletki z jakimiś witaminkami. Myślę, że dużo lepiej jak sami sobie przygotujemy jakiś domowy świeży sok. Tabletki na pewno nie są całkiem naturalne, więc w czymś pomogą, a coś innego mogą zepsuć. To takie błędne koło. Wygodniej jest wziąć wspomagacz, niż robić domowe soki, ale na to są sposoby :) Ja używam akurat Speedcooka i nie kosztuje mnie to dużo wysiłku. A soczki pyszne, zdrowe i świeże !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-09-30, 12:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Soki też są dobre :) ale dla mnie musi być spełniony jeden warunek: tylko z mojego ogródka :P Warzywa i owoce też mogą być faszerowane różnymi substancjami... Ostatnio zasmakowałam w jednej z herbat z książki Agnieszki Maciąg "Smak życia" - Alaskan Russian Tea: 2 szklanki wody, 2 łyżeczki dobrej czarnej herbaty, 4 całe goździki, 1 łyżeczka pokruszonej kory cynamonu, gałka muszkatułowa (wg uznaznia), sok z połowy cytryn i 2 łyżki jasnego miodu!
Na gotującą się wodę wrzucamy goździki, gałkę i cynamon. Gotujemy 5 min, dorzucamy herbatę i wtedy należy wyłączyć gaz. Przykrywamy, odtsawiamy na 10 min. Na koniec przecedzamy i dodajemy miód z cytryną (oczywiście trzeba wymieszać).
Jest to idealna herbata na chłodne wieczory!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-10-06, 15:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-22, 11:01
Posty:12
6krotka bardzo fajny pomysł. Na pewno spróbuje :) Osobiście o swoich warzywach mogę tylko pomarzyć, ale z tych z bazarku wychodzą również dobre, choć na pewno trochę mniej zdrowe. Ważne, żeby było szybko i nisko-kalorycznie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-10-09, 20:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Na bazarze też można trafić dobre warzywa i owoce, szczególnie na takim "swoiskim" bazarze :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowe Odchudzanie
PostNapisane: 2012-10-10, 21:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-22, 11:01
Posty:12
Trzeba korzystać póki są jeszcze na bazarkach bo za miesiąc kupisz tylko w markecie z plakietką "pochodzenie Hiszpania" :) A Ty w czym przyrządzasz swoje dietetyczne mikstury?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO