dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak pokonać stres
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-29, 16:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Stres przed publicznością, pokonać można występując przed rodziną, znajomymi.Stres w pracy pomaga opanować kompetencja i wiedza, na szefa najlepsze spokój i opanowanie i przestrzeganie zasady, że ma rację i niech tak sam uważa.:0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-04-04, 10:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 11:00
Posty:50
Gość napisał(a):
Zwróćcie uwagę na to, czy czasami nie uzależnia, bo to już trochę nie specjalne jest.


Mówisz o Stabliss'ie czy tabletkach w ogóle? Bo mnie Stabliss nie uzależnił, a nie biorę go od miesiaca - pomógł mi uporać się z nerwami i na razie nie mam potrzeby ponownie go brać, ale gdyby kiedyś był potrzebny, to po sprawdzony środek sięgnę bez wahania. Ale nie tak, bym teraz czuł potrzebę brania go, bez przesady, od naturalnych preparatów chyba nie tak łatwo sie uzaleznić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-04-09, 11:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
Ja kupiłam w końcu ten Stabliss i robię sobie miesięczką antystress kurację :P Plus joga, ściągnęłam sobie i się naprawdę wkręciłam :) I powiem Wam, że jest lepiej, naprawdę. A co sądzicie o paleniu trawki na odstresowanie? Na jednym forum znalazłam taką radę, ale nie do końca mnie przekonuje...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-04-12, 11:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
Raczol napisał(a):
Edzia i co, probowałaś brać Stabliss? Anusia1, to ciekawe, co piszesz o tych dźwiękach przyrody, może sobie w domu po cichu cos takiego puszczę, ciekawe, czy zadziała relaksująco :) A polecasz coś konkretnego? Dźungla, wodospad czy coś...? Dźwięki wydawane przez delfiny tez mają podobno jakiś pozytywny wpływ na ludzi, ale ile w tym pradwy...


Raczol, na mnie najlepiej działają generalnie dźwięki przyrody. Najlepiej jakiś mix. Słychać no szum wody, śpiew ptaków, od czasu do czasu wiatr zaszeleści liśćmi drzew. Dobrze mi się relaksuje przy takich klimatach :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-04-13, 11:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-31, 11:45
Posty:8
Jeśli ktoś nie radzi sobie ze stresem to dobrze jest wybrać się do specjalisty, on wie dobrze jak nam pomóc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-04-16, 11:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 11:00
Posty:50
edzia napisał(a):
Ja kupiłam w końcu ten Stabliss i robię sobie miesięczką antystress kurację :P Plus joga, ściągnęłam sobie i się naprawdę wkręciłam :) I powiem Wam, że jest lepiej, naprawdę. A co sądzicie o paleniu trawki na odstresowanie? Na jednym forum znalazłam taką radę, ale nie do końca mnie przekonuje...


No i słusznie, nie ma co dywagowac, trzeba działać :) Tabletki plus joga to w mojej opinii dobry mix, powinno pomóc. Co do trawki - doraźnie pewnie pomoże, ale czy na stałe zdziała efekty stresu? Niestety, nie wydaje mi się...


anusia1 napisał(a):
Raczol, na mnie najlepiej działają generalnie dźwięki przyrody. Najlepiej jakiś mix. Słychać no szum wody, śpiew ptaków, od czasu do czasu wiatr zaszeleści liśćmi drzew. Dobrze mi się relaksuje przy takich klimatach :)


Ok, poszukam, dzięki za info :) Ale powiedz - czy taka składanka nie usypia? :>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-04-26, 11:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-02-21, 13:14
Posty:44
Zależy. Jak jest się bardzo zmęczonym, to pewnie tak ;)

Znalazłam ostatnio fajną playlistę na yt z uspokajającą muzyką. Dla zainteresownych http://www.youtube.com/watch?v=YkYGymWD_5Y&playnext=1&list=PL5CB3EF13E219BF6D&feature=results_main


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-07-09, 12:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 14:12
Posty:35
Cyba nie ma innego wyjścia niż praktykowanie, trzeba się przełamać i to robić nie ma innego wyjścia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-07-09, 22:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 06:37
Posty:4
e tam zaraz przełamać, można się poprostu ściulać:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-07-13, 16:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
A ja pokonalem stres i nabralem pewnosci siebie dzieki pomocy pani psycholog. To nic wstydliwego - w koncu brak pewnosci siebie to takze rodzaj choroby, a psycholog - to lekarz duszy. Ja chodzilem na terapie indywidualne do Pani Mariki Krysiak: http://marikakrysiak.pl
Wszystkim osobom z Poznania i okolicy - serdecznie ją polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO