dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak pokonać stres
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-24, 10:37 
Kupic sobie piłeczkę antystresową:) i wierzyć w siebie:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-10-24, 10:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-24, 10:35
Posty:4
Na stres dobra jest uspokajająca muzyka i masaż:) mi pomaga:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-10-28, 09:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-28, 09:23
Posty:14
Lokalizacja: Wrocław
Muzyka przede wszystkim :)
A ta piłeczka to też nie jest zły pomysł :)


___________________
witryna www nextpol.pl/ogrodzenia-panelowe Zapraszamy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-02, 15:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-21, 17:53
Posty:28
Przede wszystkim dużo ćwiczyć przemówienie, ćwicz przed lustrem, przed znajomymi, nagraj się na kamerze, a później odtwórz., no i kup sobie coś, co Cię będzie relaksować przed wystąpieniem, przykładowo odstresowywacz, albo masażer.

_________________
'Pieniądze szczęscia nie dają, dopiero zakupy' :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-04, 16:38 
A pomyślałaś może o tym aby zacząć ćwiczyć jogę? :)
Ja dzięki niej zaczęłam radzić sobie ze stresem.
Pomaga w skupieniu się i relaksacji. Co do miejsc w których można zaopatrzyć się w fajne pomoce polecam to: http://jogastyl.pl/ - wielokrotnie zamawiałam tam różne akcesoria do ćwiczeń.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-06, 22:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-06, 22:01
Posty:7
Mam podobny problem i mimo stosowania się do różnych "praktycznych porad" czuję, że zbliża się pora by odwiedzić jakiegoś psychologa, najlepiej z Wrocławia. Często bywam w tym mieście, a wolę poradzić się kogoś poza własnym miejscem zamieszkania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-08, 14:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-01-01, 14:26
Posty:52
Lokalizacja: Polska, Anglia, Świat:)
A no niestety nie zawsze joga i metody relaksacyjne pomagają całkowicie wyeliminować stres, bo on może miec podłoże głębsze, nawet jeśli nam się tak nie wydaje...
Co do psychologa z Wrocławia, to mogę Ci polecić pana Korembę, on przyjmuje na Kwiskiej we Wrocku, ale równie dobrze możesz sobie poczytac opinie o innych psychologach z naszego miasta, np. przez stronę http://www.znanylekarz.pl/psycholog - sporo jest fachowców, więc wydaje mi się, że nie powinnaś miec większego kłopotu ze znalezieniem kogoś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-11, 12:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 11:42
Posty:20
Też kiedyś strasznie się bałam;) Skończyłam pedagogikę i na początku, jak widziałam jak występują, wygłaszają coś znajomi z grupy, to się peszyłam i porównywałam siebie do nich, jaka to nie beznadzieja. Ale z czasem mi przeszło. Powiedziałam sobie - koniec zmartwień, jesteś dobra, wmówiłam sobie, że stresu nie ma. Przygotowałam się porządnie i to był taki przełom. Prowadziłam zajęcia - wszystkim z grupy się podobało, bo byłam bardzo pewna siebie, a mój wykładowca mnie pochwalił. Potem poszło z górki. Przed wystąpieniem trzeba się przygotować - to zminimalizuje stres, jak będziesz wiedziała o czym mówisz;) Najlepiej skupić się na kilku osobach, przekręcać w ich stronę głowę. Ćwiczenie przed lustrem, albo mówienie na głos też bardzo pomaga. Wmówienie sobie, że jest się świetnym i że wystąpienie to pikuś - również. Żeby czuć się lepiej to ja jeszcze staram się ładnie wyglądać, jak mam coś wygłosić i to też pomaga. Z czasem, z każdym kolejnym referatem, prezentacją, etc. zapomnisz o tym wszystkim i będziesz szła po prostu i mówiła i wygłaszała i zapomnisz co to lęk. Głowa do góry ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-12, 17:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-12, 17:09
Posty:4
Polecam jogę, mnie bardzo pomogła, choć na początku trudno było mi się do niej przekonać. Fajna sprawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2013-11-21, 16:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-07, 16:06
Posty:4
Lokalizacja: Warszawa
Zależy jaki to jest rodzaj stresu, bo jeśli to jest stres codzienny polecam meliskę, relaksacyjną muzykę czy kąpiel:) przy większym stresie dłuższy urlop i wyjazd na koniec świata przynajmniej na kilka dni:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO