dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak pokonać stres
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-16, 17:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Ja bym była i jestem ostrożna w namawianiu kogoś do wmawiania sobie, że sobie poradzi, bo różnie bywa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2014-10-07, 11:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-10-07, 11:35
Posty:1
Lokalizacja: Wrocław
Witam wszystkich:)
Przyznam, że od dłuższego czasu nie potrafię opanować lęku przed wystąpieniami publicznymi. Stres paraliżuje moje ciało, bez to wiem, że daje z siebie jedynie 50%. Spocone, trzęsące się dłonie, drżący głos, problem z oddechem, nie mówiąc już o nerwowej mimice i ruchach. Ech...jak to w sobie zwalczyć. Czy powinnam skorzystać z psychoterapii?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2014-10-18, 14:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Bożena83 napisał(a):
Witam wszystkich:)
Przyznam, że od dłuższego czasu nie potrafię opanować lęku przed wystąpieniami publicznymi. Stres paraliżuje moje ciało, bez to wiem, że daje z siebie jedynie 50%. Spocone, trzęsące się dłonie, drżący głos, problem z oddechem, nie mówiąc już o nerwowej mimice i ruchach. Ech...jak to w sobie zwalczyć. Czy powinnam skorzystać z psychoterapii?


Bożena83 psychoterapia nie jest koniecznością. Ja mogę ze swojej sstrony zaproponować Ci akupunkturę. Szczerze? Sama na początku zastanawiałam się co to może mieć wspólnego ze stresem czy depresją, ale ma. Jestem właśnie po kilku zabiegach i czuję już pierwsze efekty. Ostatio rozmawiałam też z Panią, która leczyła się akupunkturą na lęki i powiedziała, że tylko pozbyła się strachu, ale i zmieniła nastawienie do zycia, więcej się uśmiecha. A wszyscy pytają się czego to zasługa. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pytaj, z chęcia Ci coś podpowiem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2014-10-28, 15:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-10-28, 15:11
Posty:12
Miałem identyczny stres związany z nową pracą, gdzie często musiałem przygotowywać raporty i prezentować je przed całym biurem. Pierwsze takie próby były straszne, ale później starałem się chwilę posiedzieć, spokojnie pooddychać i cały czas tłumaczyłem sobie, że jestem dobrze przygotowany do swojego wystąpienia. Teraz po jakimś pół roku jest już duuużo lepiej :)

_________________
niewiele mieć
ale wiele dawać
i owoce pani obfitości nosić w dłoniach
i leciutkim piórkiem świat zbawiać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2014-10-29, 14:20 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-10-29, 13:22
Posty:3
Lokalizacja: Radom
Bilbo ma rację, praktyka czyni mistrza. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, a co za tym idzie, można oswoić również stres.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2014-12-09, 13:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-30, 14:51
Posty:7
Lustro zdecydowanie:) Bardzo ważne są też ćwiczenia oddechowe z książką, żeby oddychać przeponą. Dzięki temu głos nam nie piszczy podczas przemówień i starcza nam tchu:) Przede wszystkim trening, ćwiczenia. Z czasem będzie coraz lepiej:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2015-02-03, 15:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-03, 15:52
Posty:3
Dużo biegaj, ćwicz i mało pij.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2015-04-30, 23:27 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
A co myślicie o tabletkach na stres? Jakieś ziołowe dekilatnie uspokajające w tych obecnych czasach kiedy tak wiele się w ciągu dnia dzieje. Brał ktoś, pomaga?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2015-07-01, 22:45 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ziołowe jak najbardziej tak. Stosuję od czasu do czasu, a z jakiego typu stresem walczysz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pokonać stres
PostNapisane: 2015-07-02, 12:44 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Kupiłam takie które nazywaja sie Nervomix i całkiem fajnie sie sprawdzaja. Delikatne ale jednocześnie działają skutecznie. Warto spróbowac bo wyciszyły mnie i czuje sie duzo lepiej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO